OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM - Dostawa ciągnika i beczki asenizacyjnej

AKTUALNOŚCI

· Aktualności

Awaria!

PP-U GOSKOM informuje odbiorców, że w dniu 15.02.2024 z powodu awarii na sieci wodociągowej wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostali objęci mieszkańcy przy ulicy Fabrycznej w Praszce. Przewidywany termin przywrócenia dostawy wody godzina 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.

MonikaGoskom

· Aktualności

Awaria!

PP-U GOSKOM informuje odbiorców, że w dniu 01.02.2024 z powodu awarii na sieci wodociągowej wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostali objęci mieszkańcy przy ulicy 3 Maja i Mickiewicza w Praszce. Przewidywany termin przywrócenia dostawy wody godzina 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.

MonikaGoskom

· Aktualności

Awaria wodociągu!

PP-U GOSKOM informuje odbiorców, że w dniu 30.01.2024 z powodu awarii na sieci wodociągowej wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody. Wyłączeniem zostali objęci mieszkańcy przy ulicy 3 Maja i Mickiewicza w Praszce. Przewidywany termin przywrócenia dostawy wody godzina 16:00. Za utrudnienia przepraszamy.

MonikaGoskom

GOSKOM Sp. z o. o. to nie tylko nazwa – to 40 lat tradycji, zaangażowania i profesjonalizmu w serwisowaniu gminy Praszka. Jesteśmy dumni z naszej roli w dostarczaniu czystej wody i dbaniu o infrastrukturę miejską, od sieci wodno-kanalizacyjnych po utrzymanie zieleni i odśnieżanie. Nasza spółka, będąca w 100% własnością Gminy Praszka, zatrudnia ekspertów o najwyższym rzemiośle, gotowych służyć mieszkańcom na każdym kroku.

Ale nasza rola nie kończy się na usługach komunalnych. Jesteśmy aktywną częścią społeczności Praszka, wspierając lokalne inicjatywy społeczne, edukacyjne i kulturalne. Nasza misja wykracza poza biznes – dążymy do kreowania silnej, zrównoważonej i wspierającej się wzajemnie wspólnoty.

Wspólnie z mieszkańcami tworzymy historię. Dziękujemy za zaufanie i długoletnią współpracę!

DANE KONTAKTOWE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe GOSKOM
Spółka z o.o.

ul. Powstańców Śląskich 23, 46-320 Praszka
NIP: 576-000-39-52, REGON: 150944667, KRS: 0000113515

ul. Powstańców Śl. 23, 46-320 Praszka

BIULETYN INFOMACJI PUBICZNEJ

Copyright © 2023 GOSKOM Sp. z o.o. | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

Goskom Praszka

Scroll to Top