Nowy Ciągnik w Spółce!

Spółka GOSKOM jest już w posiadaniu nowego ciągnika. Ciągnik o mocy 106 kM jest uzupełnieniem istniejącego parku maszynowego posiadanego przez spółkę i będzie wykorzystywany zarówno do celów komunalnych związanych z utrzymaniem zieleni, czystości i odśnieżania dróg ale również do świadczenia usług z branży wod – kan. Czekamy na dostawę beczki asenizacyjnej, która w połączeniu z nowym ciągnikiem będzie doskonałym narzędziem do wywożenia ścieków ze zbiorników bezodpływowych. Zapraszamy do współpracy!

Spółka GOSKOM jest już w posiadaniu nowego ciągnika. Ciągnik o mocy 106 kM jest uzupełnieniem istniejącego parku maszynowego posiadanego przez spółkę i będzie wykorzystywany zarówno do celów komunalnych związanych z utrzymaniem zieleni, czystości i odśnieżania dróg ale również do świadczenia usług z branży wod – kan. Czekamy na dostawę beczki asenizacyjnej, która w połączeniu z nowym ciągnikiem będzie doskonałym narzędziem do wywożenia ścieków ze zbiorników bezodpływowych.
Zapraszamy do współpracy!

AKTUALNOŚCI

· Aktualności

Zakup beczki asenizacyjnej

Informujemy Państwa, że uzupełniliśmy naszą bazę sprzętową o nowy wóz asenizacyjny. Pojazd ten pozwoli nam świadczyć usługi wywozu nieczystości płynnych jeszcze na wyższym poziomie niż dotychczas. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

MonikaGoskom

· Aktualności

Przerwa w dostawie wody - ZMIANA GODZIN!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „GOSKOM” Spółka z o.o. informuję, że przerwa w dostawie wody dla miejscowości  Kowale, Aleksandrów i Kozieł nastąpi od godz. 23:00 w dniu 12.05.2024r do 6:00 w dniu 13.05.2024r. Przerwa w dostawie wody dla miejscowości: Praszka, Przedmość, Kik, Rozterk, Gana, Skotnica, Lachowskie, Marki, Kuźniczka, Kuźnica, Rosochy, Szyszków nastąpi od godz. 21:00 w dniu 12.05.2024r.…

MonikaGoskom

· Aktualności

OGŁOSZENIE

PP-U „GOSKOM” Spółka z o.o. uprzejmie informuje, że pomiędzy godz. 21:00  dnia 12.05.2024r. a godz. 6:00 dnia 13.05.2024r. nastąpi przerwa w dostawie zimnej wody, ze względu na konserwację i technologiczne płukanie głównej sieci wodociągowej. W dniach 13.05÷16.05.2024r. mogą występować lokalne i okresowe zakłócenia jakości wody, charakteryzujące się zwiększoną mętnością i napowietrzeniem, ze względu na technologiczne…

MonikaGoskom

· Aktualności

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02-05-2024 r. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „GOSKOM” Sp. z o.o. będzie nieczynne.  Z A R Z Ą D  PP-U GOSKOM  

MonikaGoskom

GOSKOM Sp. z o. o. to nie tylko nazwa – to 40 lat tradycji, zaangażowania i profesjonalizmu w serwisowaniu gminy Praszka. Jesteśmy dumni z naszej roli w dostarczaniu czystej wody i dbaniu o infrastrukturę miejską, od sieci wodno-kanalizacyjnych po utrzymanie zieleni i odśnieżanie. Nasza spółka, będąca w 100% własnością Gminy Praszka, zatrudnia ekspertów o najwyższym rzemiośle, gotowych służyć mieszkańcom na każdym kroku.

Ale nasza rola nie kończy się na usługach komunalnych. Jesteśmy aktywną częścią społeczności Praszka, wspierając lokalne inicjatywy społeczne, edukacyjne i kulturalne. Nasza misja wykracza poza biznes – dążymy do kreowania silnej, zrównoważonej i wspierającej się wzajemnie wspólnoty.

Wspólnie z mieszkańcami tworzymy historię. Dziękujemy za zaufanie i długoletnią współpracę!

DANE KONTAKTOWE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe GOSKOM
Spółka z o.o.

ul. Powstańców Śląskich 23, 46-320 Praszka
NIP: 576-000-39-52, REGON: 150944667, KRS: 0000113515

ul. Powstańców Śl. 23, 46-320 Praszka

BIULETYN INFOMACJI PUBICZNEJ

Copyright © 2023 GOSKOM Sp. z o.o. | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

Goskom Praszka

Scroll to Top