Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „GOSKOM” Sp. z o.o. z dofinansowaniem w programie „Cyberbezpieczny Wodociąg”
Informujemy, iż w ramach ogłoszonego konkursu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Wodociąg” złożony przez Spółkę wniosek uzyskał pozytywną opinię komisji konkursowej i znalazł się na liście rankingowej. W dniu 30.03.2026 r. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „GOSKOM” Sp. z o.o. podpisało umowę na powierzenie grantu z Centrum Projektów Polska Cyfrowa na realizację projektu pn. „Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Usługowym […]









