Oferta pracy

13 grudnia 2022

PP-U ”GOSKOM” SP. Z O.O. W PRASZCE ZATRUDNI NA STANOWISKO:

KIEROWCA SAMOCHODU POW. 3,5 T-MECHANIK, OPERATOR

Zadania na stanowisku:

  • obsługa i eksploatacja koparko-ładowarki,
  • obsługa i eksploatacja pojazdów asenizacyjnych,
  • obsługa i eksploatacja pojazdu ciężarowego – wywrotka,
  • obsługa i eksploatacja pojazdu ciężarowego do czyszczenia kanalizacji,
  • obsługa i eksploatacja piaskarko-solarki na pojeździe ciężarowym,
  • dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki,
  • prawo jazdy kategorii B,T lub B+E, C,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

w systemie jednozmianowym,

  • stabilną pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego oraz zdobycie nowych kwalifikacji,
  • świadczenie urlopowe,
  • możliwość nieoprocentowanej pożyczki,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

CV wraz z klauzulą zgody i klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy ( do pobrania na stronie www.goskom.pl w zakładce druki) należy składać do dnia 09.01.2023 r.

  • drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@goskom.pl
  • osobiście w sekretariacie przedsiębiorstwa w godz. 7.00-15.00 pod adresem:

PP-U „GOSKOM” Sp. z o.o. , ul. Powstańców Śl. 23, 46-320 Praszka

  • zatrudnienie od 01.02.2023 r.