Ogłoszenie

18 lipca 2022

PP-U GOSKOM Sp. z o.o.  informuje, że w dniu 19.07.2022 r. z powodu prac konserwacyjnych na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie zimnej wody w godzinach od  09.00 do 12.30 dla mieszkańców  miejscowości Przedmość.

Przepraszamy za utrudnienia.

                                                       ZARZĄD PP-U GOSKOM

Informacja

Zarząd Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowego „GOSKOM” Sp. z o.o. w Praszce informuje, że od dnia 01.04.2022 r. ulega zmianie cennik wywozu nieczystości ze zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych oczyszczalni ścieków dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz osób fizycznych prowadzących działalność rolniczą. Aby zachęcić Państwa do korzystania z usług naszego Przedsiębiorstwa, proponujemy rabaty dla stałych klientów. Szczegóły znajdziecie Państwo w Regulaminie wywozu nieczystości płynnych.

Jednocześnie informujemy o zmianie cen wywozu nieczystości ze zbiorników bezodpływowych (szamb) dla firm i jednostek publicznych, które obowiązują od 01.04.2022 r. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi Cennikami i Regulaminem oraz do korzystania z usług naszej Spółki.

   
Holler Box